Dodawanie i odejmowanie

Dodawanie i odejmowanie do 100. Poznaj aplikację edukacyjną MagiWise. Przekonaj się, że dodawanie i odejmowanie wcale nie jest takie trudne!
Pobierz w App Store

„Dodawanie i odejmowanie” to aplikacja stworzona dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z liczeniem. Dzięki graficznym objaśnieniom ćwiczeń dodawanie i odejmowanie do 100 nie będzie już problemem.

Aplikacja wspiera proces nauki liczenia u dzieci między 6 a 7 rokiem życia. Przekonaj się, że dodawanie i odejmowanie do 100 wcale nie jest takie trudne! 

Dodawanie i odejmowanie do 100 - ćwiczenie dodawanie do 20

Struktura aplikacji

Aplikacja składa się z 10 rozdziałów zawierających ćwiczenia i pomocne instrukcje. Forma interaktywnego zeszytu ćwiczeń, umożliwia wykonywane zadań w dowolnej kolejności. Pamiętaj jednak o tym, że ćwiczenia uszeregowane są w kolejności od łatwych do trudnych.

Nauka dodawania i odejmowania do 100 rozpoczyna się od wyjaśnia pojęcia osi liczbowej. Następnie przejdziemy do dodawania i odejmowania do 5. Później skupimy się na sumach i różnicach wykorzystujących liczby 5, 10, 15 i 20. Gdy opanujesz już wykonywanie tych działań w zakresie do 20, przyjdzie kolej na dodawanie i odejmowanie kolejnych wielokrotności dziesięciu. W końcu dojdziemy do etapu, na którym dodawanie i odejmowanie do 100 nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu!

Dodawanie i odejmowanie do 100, struktura aplikacji

Przykłady

Jeden więcej lub jeden mniej

Dodawanie i odejmowanie jedynki najłatwiej jest wytłumaczyć za pomocą osi liczbowej. Z każdym kolejnym ćwiczeniem, poziom trudności będzie wzrastał.

Graficzne wytłumaczenie tematu

Nauka dodawania i odejmowania nie będzie już problemem, gdy w nauce pomoże Ci przykład z pociągiem. Pomocne grafiki sprawią, że proces nauki będzie znacznie prostszy i przyjemniejszy.

Dodawanie i odejmowanie do 100 wersja dla systemu iOS
iPhone, iPad dla IOS wersja 10 lub wyżej.
Logo MagiWise. Naucz się dodawania i odejmowania do 100.
MagiWise

Dzięki MagiWise dzieci mogą nauczyć się wielu trudnych zagadnień przy pomocy tabletu.
Nasze aplikacje zapewniają spersonalizowane miejsce do nauki dla dzieci powyżej szóstego roku życia.

Zacznij swoją przygodę z MagiWise!