Kontakt

Masz pytanie?
Najlepiej skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy, wysyłając email.
Email

Wyślij wiadomość

Adres

Jennerlaan 2,
5644 DT Eindhoven
The Netherlands
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę kupić tę aplikację?

Aplikacje IOS można kupić w sklepie Apple app store. Wybór aplikacji dostępny jest również dla systemu Android, można je znaleźć w sklepie Google Play. Szukaj pod nazwą „MagiWise” lub w aplikacjach apple tutaj i aplikacjach android tutaj.

W celu zbiorowego zamówienia licencji przez szkoły zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Dla jakiego wieku odpowiednie są nasze aplikacje?
W „szczegółach” strony możesz znaleźć informacje dotyczące wieku dla jakiego odpowiednia jest aplikacja. Zasadniczo wszystkie nasze aplikacje zaprojektowane są dla dzieci w szkole podstawowej. Aplikacje nie zawierają reklam i stworzone są zgodnie ze ścisłymi zasadami określonymi przez Google i Apple.
Czy mogę ubiegać się o nowe ćwiczenia?
Wyjątkowość naszej platformy polega na tym, że w krótkim czasie możemy stworzyć nowe ćwiczenia. Umożliwia nam to opracowanie ćwiczeń „na żądanie” dla konkretnych tematów.

Jeśli interesują Cię konkretne ćwiczenia, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Czy istnieją konkretne aplikacje do użytku w klasie?
Zasadniczo wszystkie aplikacje nadają się do użytku w klasie. W trakcie ćwiczeń z aplikacjami nie jest potrzebny dostęp do internetu, dlatego nadają się one do użycia przez kilkoro dzieci jednocześnie. Po zainstalowaniu, aplikacja od razu załaduje ćwiczenia z naszego serwera.

Opracowujemy także specjalne funkcje do pracy w klasie. Jeśli potrzebujesz określonych funkcji dla klasy skontaktuj się z nami.