Ikona aplikacji Duże liczby

Duże liczbyapp

Poznaj wszystkie liczby do 1000. 

Pobierz aplikację Duże liczby w sklepie App Store
pobierz aplikację Duże liczby w sklepie Google Play

Aplikacja „Duże liczby” – naucz się liczenia w zakresie od 100 do 1000

Dzięki aplikacji „Duże liczby” posługiwanie się trzycyfrowymi liczbami nie będzie już problemem. Poznaj wszystkie liczby do 1000.

Nauczysz się poprawnego ustawiania liczb w kolejności od najmniejszych do największych. Dzięki ćwiczeniom słuchowym opanujesz prawidłowy zapis liczb od 100 do 1000 oraz umieszczanie ich w odpowiednim zbiorze liczb. Dowiesz się też jak posługiwać się wielokrotnościami liczb.

Celem tej aplikacji jest zrozumienie w jaki sposób liczby są ze sobą powiązane oraz uchwycenie tego jak działa system zapisu liczb trzycyfrowych. Zrozumienie tego tematu jest bardzo ważne przed rozpoczęciem rachunków na liczbach większych od 100.

Najlepszy sposób na naukę posługiwania się liczbami do 1000.

Sposób na naukę posługiwania się liczbami do 1000.

Dzięki aplikacji „Duże liczby” nauczysz się posługiwać liczbami od 100 do 1000. Znajdziesz w niej 22 ciekawe ćwiczenia, w formie interaktywnego zeszytu zadań. Najpierw nauczysz się rozpoznawać liczby, a następnie liczyć za pomocą dodawania 1, później 5, 10, 20, 40 i wreszcie co 50.

Jak zapisać trzycyfrową liczbę?

Jak zapisać trzycyfrową liczbę?

W tym ćwiczeniu usłyszysz trzycyfrową liczbę. Zapisz ją i sprawdź czy jest prawidłowa. Najpierw ćwiczymy pełne setki (np. 100, 200, 300). Następnie setki z dziesiętnymi końcówkami (np. 110, 120), a wreszcie wszystkie trzycyfrowe liczby (np. 110, 111, 112). Po wykonaniu tych ćwiczeń z łatwością zapiszesz każdą liczbę od 1000.

Liczby do 1000 w kolejności rosnącej

Jak ustawić liczby do 1000 w kolejności rosnącej?

Zobaczysz kilka klocków ze znakami zapytania. Twoim zadaniem będzie podanie brakujących liczb we właściwej kolejności. Dzięki tym ćwiczeniom opanujesz ustawianie dużych liczb w kolejności rosnącej.

Uporządkuj liczby do 1000 na osi liczbowej.

Porządkowanie liczb trzycyfrowych na osi liczbowej

W tej części aplikacji będziesz znajdziesz ćwiczenia zawierające oś liczbową. Ustaw na osi brakujące trzycyfrowe liczby.
Wiesz już jakiej liczby tutaj brakuje?

Chcesz zobaczyć jakie ćwiczenia znajdują się w aplikacji „Duże liczby”? Obejrzyj wideo i przekonaj się co zawiera aplikacja!

Wideo prezentujące aplikację "Duże liczby"

Zacznij swoją przygodę z MagiWise!

Aby kupić aplikację przejdź do swojego sklepu App Store.