nasze Aplikacje

Odkryj nasze Matematyczne Aplikacje
Ćwiczenia możesz wykonywać zarówno w szkole jak i domu.
wszystko co najlepsze

Wiemy jak sprawić by nauka była przyjemnością.

Nasze aplikacje ukierunkowane są na naukę w prosty i przyjemny sposób.  Każdy poruszany temat zaczyna się od jego wytłumaczenia. Następny etap stanowią ćwiczenia, które wraz z przerabianym materiałem, zmieniają stopień trudności od najprostszych do coraz bardziej skomplikowanych. Testy sprawdzające zdobytą wiedzę są zakończeniem konkretnego tematu.

Aplikacje  nie zawierają elementów gry, które bardzo często rozpraszają uwagę dziecka. Skupiamy się tylko i wyłącznie na nauce, która też jak się okaże może być przyjemna i ciekawa.

Nasz wybór

Aplikacje matematyczne

Poniżej znajdziesz nasze wszystkie aplikacje matematyczne, które dostępne są w App store.

Tabliczka mnożenia do 500

Tabliczka mnożenia do 500

MagiWise przedstawia aplikację “Tabliczka mnożenia do 500” dla dzieci, które poszukują wyzwań w matematyce. Aplikacja ta zawiera ćwiczenia mające na celu naukę mnożenia od 1 do 20 a także mnożenia przez 25, 30, 50, 100, 125, 250 i 500. Po zakończeniu ćwiczeń zyskasz umiejętność wykonywania skomplikowanych iloczynów.

Tabliczka mnożenia do 10

Tabliczka mnożenia do 10

Jako część szerokiego zbioru aplikacji edukacyjnych, MagiWise przedstawia “Tabliczkę mnożenia”- aplikację skierowaną do wszystkich dzieci w szkole podstawowej, która pomoże im w nauce tabliczki mnożenia krok po kroku. Zawiera ona ćwiczenia z mnożenia od 1 do 10.

Dodawanie w zakresie do 100

Dodawanie w zakresie do 100

Aplikacja ta zapewnia łatwą metodę nauki oraz ćwiczenia dodawania aż do 100. W aplikacji znajdziesz 28 ćwiczeń, które umożliwią Ci trenowanie tych działań, na czterech poziomach trudności.

Ułamki dziesiętne

Ułamki dziesiętne

W szkole uczysz się wykonywać działania na ułamkach dziesiętnych. Jest to zawiły temat i wielu uczniów uważa go za trudny. Aplikacja ta pomaga zarówno dzieciom jak i dorosłym w oswojeniu się z ułamkami dziesiętnymi. Nauczysz się dodawania i odejmowania ułamków dziesiętnych, a także przekształcania ich na ułamki zwykłe i używania ich razem, w różnych działaniach.
Dodawanie i odejmowanie

Dodawanie i odejmowanie

Aplikacja „Dodawanie i odejmowanie” została stworzona dla dzieci,które stawiają pierwsze kroki w dodawaniu i odejmowaniu w zakresie 100. Graficzne wytłumaczenie tematu ułatwi dzieciom zrozumienie podstawowych zasad dodawania. Aplikacja wspiera proces nauki na początku liczenia u dzieci między 6 a 7 rokiem życia.
Słowo

Od naszego programisty

” Programowanie nie było moją pasją do momentu, gdy odkryłam tworzenie aplikacji dla dzieci. Zadowolne i dumne twarze naszych małych, ale jakże wartościowych 10 letnich testerów, są bezcenne. E-maile otrzymywane od rodziców z podziękowaniami za aplikacje są ogromną siłą i inspiracją do tworzenia nowych aplikacji.  “

– Ania Godlewska