Leer maalsommen tot 500 met deze app

Tabliczka mnożenia do 500 app

Nauka mnożenia – zostań ekspertem!

Pobierz aplikację do nauki mnożenia w App Store

MagiWise przedstawia aplikację “Tabliczka mnożenia do 500” dla dzieci,

które poszukują wyzwań w matematyce. Aplikacja zawiera ćwiczenia mające na celu naukę mnożenia od 1 do 20 a także mnożenia przez 25, 30, 50, 100, 125, 250 i 500. Dzięki ćwiczeniom nauczysz się wykonywania skomplikowanych iloczynów. 

nauka tabliczki mnożenia

Nauka mnożenia - więcej niż książki

Aplikacja zawiera standardową tabliczkę mnożenia w obrębie 100 – „Mnożenie przez 1 do 5″ oraz ” Mnożenie przez 6 do 10″, a także trzy inne grupy ćwiczeń dla dzieci, które poszukują wyzwań w nauce mnożenia: „Mnożenie przez 11 do 15″, ” Mnożenie przez 16 do 20″ oraz „Mnożenie od 25”.

Nauka mnożenia krok po kroku

Nauka tabliczki mnożenia

Dla każdej części tabliczki mnożenia stworzyliśmy osiem zróżnicowanych ćwiczeń. Najpierw nauka mnożenia w uporządkowanej kolejności. Następnie mnożenie w  kolejności losowej. Na końcu ćwiczenia będą zawierały wszystkich części tabliczki mnożenia. Dzięki formie zeszytu ćwiczeń możesz decydować o kolejności wykonywania ćwiczeń.

Aplikacja zaprojektowana jest zgodnie z metodą “Naucz się – Ćwicz – Pokaż co potrafisz”.

Nauka mnożenia krok po kroku

Nauka tabliczki mnożenia

Dzięki pierwszym czterem ćwiczeniom nauczysz się mnożenia w kolejności rosnącej. Na początku działania będą proste, ze względu na ograniczoną liczbę odpowiedzi do wyboru. Następnie przejdziesz do trudniejszych iloczynów.

rekenen groep 5 keersommen oefenen

Nauka mnożenia - ćwiczenia

Kiedy nauczysz się już tabliczki mnożenia w uporządkowanej kolejności, skupimy się wykonywaniu iloczynów. Zadania będą zawierały pojedyncze działania oraz wiele odpowiedzi do wyboru. Wybierz poprawną odpowiedź a uzyskasz maksymalną ilość gwiazdek!

nauka mnożenia dużych liczb

Zostań ekspertem

Na końcu każdej części znajdują się ćwiczenia łączące je z tymi fragmentami tabliczki mnożenia, których nauczyłeś się wcześniej. Ćwiczenia zawierają podobne odpowiedzi lub budowę działań. Dzięki temu przekonasz się, że poszczególne części tabliczki są ze sobą powiązane. Na przykład: po nauce mnożenia przez 3 oraz przez 6, otrzymasz ćwiczenie łączące te dwa fragmenty.

Wideo przedstawia przegląd ćwiczeń dostępnych w aplikacji „Tabliczka mnożenia do 500”

Nauka mnożenia - tabliczka mnożenia w 5 częściach z 40 ćwiczeniami w każdej z nich.

Zacznij swoją przygodę z MagiWise!

Kup aplikację w swoim sklepie App Store.