Leer maalsommen tot 500 met deze app

Tabliczka mnożenia do 500 app

Zostań ekspertem w tabliczce mnożenia.

Ontdek de app hier in de App Store

MagiWise przedstawia aplikację “Tabliczka mnożenia do 500” dla dzieci,

 które poszukują wyzwań w matematyce. Aplikacja ta zawiera ćwiczenia mające na celu naukę mnożenia od 1 do 20 a także mnożenia przez 25, 30, 50, 100, 125, 250 i 500. Po zakończeniu ćwiczeń zyskasz umiejętność wykonywania skomplikowanych iloczynów.

maaltafels oefenen 4de leerjaar

Więcej niż książki

Aplikacja zawiera standardową tabliczkę mnożenia w obrebię 100 (“Mnożenie przez 1 do 5″ oraz ” Mnożenie przez 6 do 10″) oraz trzy inne grupy ćwiczeń dla dzieci, które poszukują wyzwań w nauce mnożenia ( “Mnożenie przez 11 do 15″, ” Mnożenie przez 16 do 20″ oraz “Mnożenie od 25”).

rekenen groep 4 keersommen oefenen

Nauka tabliczki mnożenia

W każdej grupie, tabliczka mnożenia ćwiczona jest za pomocą ośmiu zróżnicowanych zadań. Wraz z końcem każdej grupy będziesz potrafił/a posługiwać się określonym fragmentem tabliczki mnożenia. Ćwiczenia rozpoczynają się nauką tabliczki w uporządkowanej kolejności. Kiedy zyskasz wprawę w posługiwaniu się tabliczką mnożenia po kolei, przejdziesz do ćwiczeń mnożenia w losowej kolejności, a następnie do ćwiczeń łączących wszystkie poprzednie fragmenty tabliczki mnożenia, których już się nauczyłeś. Sam decydujesz o kolejności wykonywanych ćwiczeń.
Kolejność ćwiczeń jest zgodna z metodą “Naucz się – Ćwicz – Pokaż co potrafisz”.

rekenen groep 4 keersommen oefenen

Nauka tabliczki mnożenia

Pierwsze cztery ćwiczenia nauczą Cię posługiwać się tabliczką mnożenia po kolei. Ćwiczenie zawiera kilka pytań z działaniami iloczynowymi. Na początku zadanie będzie proste, ze względu na ograniczoną liczbę odpowiedzi do wyboru, ale powoli będzie stawało się ono trudniejsze.

rekenen groep 5 keersommen oefenen

Ćwiczenie tabliczki mnożenia

Kiedy nauczysz się już tabliczki mnożenia po kolei, ćwiczenia zaczną skupiać się na samym działaniu. Oznacza to, że pytania będą zawierały pojedyńcze działania oraz wiele odpowiedzi do wyboru. Wybierz poprawną odpowiedź a uzyskasz maksymalną ilość gwiazdek na końcu ćwiczenia.

oefeningen met grote keersommen

Pokaż, że jesteś ekspertem

Na końcu każdego fragmentu tabliczki mnożenia znajdują się ćwiczenia łączące je z tymi fragmentami, których nauczyłeś się wcześniej. W tej części aplikacja wybiera fragmenty tabliczki mnożenia zawierające podobne odpowiedzi lub budowę działań. Pozwoli Ci to zauważyć, że poszczególne fragmenty tabliczki są ze sobą powiązane. Przykładowo, po nauce mnożenia przez 3 oraz przez 6, otrzymasz ćwiczenie łączące te dwa fragmenty.

Obejrzyj film promocyjny, który przedstawia przegląd ćwiczeń dostępnych w aplikacji “Tabliczka mnożenia do 500”

vijf boekjes met ieder 40 oefeningen om het vermenigvuldigen onder de knie te krijgen.

Gotowy do rozpoczęcia?

Kup aplikację w swoim sklepie App Store!