Tabliczka mnożenia do 500

Zostań ekspertem w tabliczce mnożenia do 500.

Ta aplikacja daje Ci wszystkie niezbędne narzędzia do nauki tabliczki mnożenia w szkole lub w domu, w Twoim własnym tempie.

Pobierz w App StorePobierz w Google Playstore

MagiWise przedstawia aplikację “Tabliczka mnożenia do 500” dla dzieci, które poszukują wyzwań w matematyce. Aplikacja ta zawiera ćwiczenia mające na celu naukę mnożenia od 1 do 20 a także mnożenia przez 25, 30, 50, 100, 125, 250 i 500. Po zakończeniu ćwiczeń zyskasz umiejętność wykonywania skomplikowanych iloczynów.

Więcej niż książki

Aplikacja zawiera standardową tabliczkę mnożenia w obrebię 100 (“Mnożenie przez 1 do 5″ oraz ” Mnożenie przez 6 do 10″) oraz trzy inne grupy ćwiczeń dla dzieci, które poszukują wyzwań w nauce mnożenia ( “Mnożenie przez 11 do 15″, ” Mnożenie przez 16 do 20″ oraz “Mnożenie od 25”).

W każdej grupie, tabliczka mnożenia ćwiczona jest za pomocą ośmiu zróżnicowanych zadań. Wraz z końcem każdej grupy będziesz potrafił/a posługiwać się określonym fragmentem tabliczki mnożenia. Ćwiczenia rozpoczynają się nauką tabliczki w uporządkowanej kolejności. Kiedy zyskasz wprawę w posługiwaniu się tabliczką mnożenia po kolei, przejdziesz do ćwiczeń mnożenia w losowej kolejności, a następnie do ćwiczeń łączących wszystkie poprzednie fragmenty tabliczki mnożenia, których już się nauczyłeś. Sam decydujesz o kolejności wykonywanych ćwiczeń.

Kolejność ćwiczeń jest zgodna z metodą “Naucz się – Ćwicz – Pokaż co potrafisz”.

Przykłady

Nauka tabliczki mnożenia

Pierwsze cztery ćwiczenia nauczą Cię posługiwać się tabliczką mnożenia po kolei. Ćwiczenie zawiera kilka pytań z działaniami iloczynowymi. Na początku zadanie będzie proste, ze względu na ograniczoną liczbę odpowiedzi do wyboru, ale powoli będzie stawało się ono trudniejsze.

Ćwiczenie tabliczki mnożenia

Kiedy nauczysz się już tabliczki mnożenia po kolei, ćwiczenia zaczną skupiać się na samym działaniu. Oznacza to, że pytania będą zawierały pojedyńcze działania oraz wiele odpowiedzi do wyboru. Wybierz poprawną odpowiedź a uzyskasz maksymalną ilość gwiazdek na końcu ćwiczenia.

Pokaż, że jesteś ekspertem

Na końcu każdego fragmentu tabliczki mnożenia znajdują się ćwiczenia łączące je z tymi fragmentami, których nauczyłeś się wcześniej. W tej części aplikacja wybiera fragmenty tabliczki mnożenia zawierające podobne odpowiedzi lub budowę działań. Pozwoli Ci to zauważyć, że poszczególne fragmenty tabliczki są ze sobą powiązane. Przykładowo, po nauce mnożenia przez 3 oraz przez 6, otrzymasz ćwiczenie łączące te dwa fragmenty.
iPhone, iPad dla IOS wersja 10 lub wyżej.
Tablety dla Android 7.0 lub wyżej.
Aplikacje współpracują z platformą Apple Education.
MagiWise
MagiWise nauczy dzieci trudnych zagadnień na ich iPad’ach.
Aplikacje MagiWise zapewniają spersonalizowane miejsce do nauki dla dzieci powyżej szóstego roku życia.