Tabliczka mnożenia

Ta aplikacja pomoże Ci w nauce tabliczki mnożenia w obrębie 100, w szkole lub w domu, w Twoim własnym tempie.
Pobierz w App StorePobierz w Google Playstore
Jako część szerokiego zbioru aplikacji edukacyjnych, MagiWise przedstawia “Tabliczkę mnożenia”- aplikację skierowaną do wszystkich dzieci w szkole podstawowej, która pomoże im w nauce tabliczki mnożenia krok po kroku. Zawiera ona ćwiczenia z mnożenia od 1 do 10.

Aplikacja skupia się na istocie wykonywania iloczynów i zawiera 10 cyfrowych folderów z ćwiczeniami. Każdy folder zajmuje się jednym z wybranych fragmentów tabliczki mnożenia i zapewnia kilka zróżnicowanych ćwiczeń. Rozpoczynają się one nauką tego na czym polega mnożenie przez pewną liczbę, na przykładzie liczenia jabłek. Następnym krokiem jest nauka na pamięć tabliczki mnożenia w uporządkowanej kolejności. Każda grupa ćwiczeń kończy się testem, który potwierdza opanowanie tabliczki mnożenia z wybranego zakresu.

Struktura aplikacji

Aplikacja składa się z 10 grup folderów, dzięki czemu możesz pracować nad nauką tabliczki mnożenia w wybranej przez siebie kolejności. Pozwala Ci to również na skupienie się na poszczególnych fragmentach tabliczki. Tak jak we wszystkich aplikacjach MagiWise, ćwiczenia skupiają się na nauce, dlatego podczas ich wykonywania nie natrafisz na nic, co mogłoby rozproszyć Twoją uwagę.

Każdy folder zawiera 9 ćwiczeń, które mogą być wykonywane bez dostępu do internetu. Po pobraniu folderu na samym początku możesz robić ćwiczenia bez połączenia sieciowego.

Przykłady

Zrozumienie idei mnożenia

W tych ćwiczeniach aplikacja przedstawia torby z jabłkami. Przykładowe pytanie brzmi “ile mam wszystkich jabłek jeśli w każdej torbie są cztery jabłka?”. Na początku możesz policzyć owoce, ale później stanie się to trudniejsze ponieważ nie zawsze będą one widoczne na ekranie. Zaczniesz rozumieć dlaczego musisz nauczyć się mnożyć.

Nauka mnożenia w poszczególnej kolejności

Celem tych ćwiczeń jest doprowadzenie Cię do etapu, w którym widząc działanie po prostu wiesz jaki będzie wynik i nie musisz się nad nim zastanawiać.

Pokaż że potrafisz mnożyć

Na końcu każdego folderu aplikacja poprosi Cię słownie o rozwiązanie działania iloczynowego w przypadkowej kolejności. To właśnie jest moment aby pokazać że opanowałeś/aś je wszystkie!
iPhone, iPad dla IOS wersja 10 lub wyżej.
Tablety dla Android 7.0 lub wyżej.
Aplikacje współpracują z platformą Apple Education.
MagiWise
MagiWise nauczy dzieci trudnych zagadnień na ich iPad’ach.
Aplikacje MagiWise zapewniają spersonalizowane miejsce do nauki dla dzieci powyżej szóstego roku życia.