Icon van de app "De tien tafels"

Tabliczka mnożenia app

Ta aplikacja pomoże Ci w nauce tabliczki mnożenia w obrębie 100, w szkole lub w domu, w Twoim własnym tempie.

Download de app in de App Store

Jako część szerokiego zbioru aplikacji edukacyjnych,

MagiWise przedstawia “Tabliczkę mnożenia”- aplikację skierowaną do wszystkich dzieci w szkole podstawowej, która pomoże im w nauce tabliczki mnożenia krok po kroku. Zawiera ona ćwiczenia z mnożenia od 1 do 10.

Aplikacja skupia się na istocie wykonywania iloczynów i zawiera 10 cyfrowych folderów z ćwiczeniami. Każdy folder zajmuje się jednym z wybranych fragmentów tabliczki mnożenia i zapewnia kilka zróżnicowanych ćwiczeń. Rozpoczynają się one nauką tego na czym polega mnożenie przez pewną liczbę, na przykładzie liczenia jabłek. Następnym krokiem jest nauka na pamięć tabliczki mnożenia w uporządkowanej kolejności. Każda grupa ćwiczeń kończy się testem, który potwierdza opanowanie tabliczki mnożenia z wybranego zakresu.

To jest strona indeksu broszury tabela 5.

Struktura aplikacji

Aplikacja składa się z 10 grup folderów, dzięki czemu możesz pracować nad nauką tabliczki mnożenia w wybranej przez siebie kolejności. Pozwala Ci to również na skupienie się na poszczególnych fragmentach tabliczki. Tak jak we wszystkich aplikacjach MagiWise, ćwiczenia skupiają się na nauce, dlatego podczas ich wykonywania nie natrafisz na nic, co mogłoby rozproszyć Twoją uwagę.

Każdy folder zawiera 9 ćwiczeń, które mogą być wykonywane bez dostępu do internetu. Po pobraniu folderu na samym początku możesz robić ćwiczenia bez połączenia sieciowego.

Uczysz się tabeli 5 z jabłkami w koszach

Zrozumienie idei mnożenia

W tych ćwiczeniach aplikacja przedstawia torby z jabłkami. Przykładowe pytanie brzmi “ile mam wszystkich jabłek jeśli w każdej torbie są cztery jabłka?”. Na początku możesz policzyć owoce, ale później stanie się to trudniejsze ponieważ nie zawsze będą one widoczne na ekranie. Zaczniesz rozumieć dlaczego musisz nauczyć się mnożyć.

W tym ćwiczeniu uczysz się tabeli 5 w kolejności.

Nauka mnożenia w poszczególnej kolejności

Celem tych ćwiczeń jest doprowadzenie Cię do etapu, w którym widząc działanie po prostu wiesz jaki będzie wynik i nie musisz się nad nim zastanawiać.

Ćwiczenia ze słuchu, aby nauczyć się mnożenia.

Pokaż że potrafisz mnożyć

Na końcu każdego folderu aplikacja poprosi Cię słownie o rozwiązanie działania iloczynowego w przypadkowej kolejności. To właśnie jest moment aby pokazać że opanowałeś/aś je wszystkie!

Obejrzyj film promocyjny, który przedstawia przegląd ćwiczeń dostępnych w aplikacji “Tabliczka mnożenia”

Kijk hier hoe je met deze app de tafels tot 10 kunt leren.

Gotowy do rozpoczęcia?

Kup aplikację w swoim sklepie App Store!