zespół testowy

Zostań naszym testerem

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz testować nasze aplikacje.

ciągłe ulepszanie

Współpracuj z nam.

Naszym celem jest ciągłe ulepszanie nowych aplikacji, zarówno pod względem technicznym , projektowym jak i przyjaznym dla użytkownika. Oprócz profesjonalnych testerów, współpracują z nami użytkownicy naszych aplikacji. Ich uwagi i opinie są dla nas ogromnie cennym źródłem informacji. Jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami, skontaktuj się wypełniając poniższy formularz.  Otrzymasz dostęp do TestFlight app Apple, w którym będziesz mógł testować nasze nowe apliakcje. 

rejestracja

Zarejestruj się jeżeli chcesz testować nasze aplikacje!

Jeżeli chcesz być testerem w programie MagiWise Test Beta,  podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, który używasz do logowania się w iTunes. 

Zwróć uwagę na następujące rzeczy:

Możesz uczestniczyć w testowaniu jeżeli jesteś w posiadaniu iPad lub iPhone z IOS wersja 10 lub wyższa.

Użyj adresu e-mailowego, którego używasz również w sklepie Apple iTunes. Zostanie on przekazany  do firmy Apple, od której otrzymasz zaproszenie do zainstalowania aplikacji TestFlight. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł bezpłatnie pobrać nasze wersje testowe.

Aby wziąć udział w testowaniu, musisz mieć ukończone 18 lat.

W razie potrzeby możesz również w prosty sposób zrezygnować z subskrypcji aplikacji TestFlight.

Jeśli to nie zadziała, skontaktuj się z nami.

11 + 4 =

Słowo

Od naszego stałego testera

“Lubię testować aplikacje. Czasami udaje mi się znaleźć kilka błędów, które od razu ktoś poprawia. Przy okazji też uczę się nowych tematów. Ostatnio testowałem ułamki dziesiętne. Na lekcji matematyki jako jedyny znałem odpowiedź na skomplikowane pytanie, bo wcześniej nauczyłem się różnych obliczeń testując aplikacje .”

– Robert, (10 lat)